DOBILI TARNOVIĘ

Ślęża Ciepłowody - Tarnovia Tarnów 4-2 (3-1)

gole: Bartek Gerlach, Marcin Walulik, Łukasz Łużny, Marcin Imiela.

Mecz miał dwa oblicza. Pierwsza połowa zdecydowanie pod dyktando podopiecznych Marka Stepnowskiego. Ślęża górowała nad gośćmi pod każdym względem, czego efektem były trafienia Gerlacha, Walulika i Łużnego. Goście zdołali zdobyć gola jeszcze przed przerwą ale i tak wydawało się, że kolejne trafienia dla gospodarzy są tylko kwestią czasu. Tymczasem druga połowa rozpoczęła się od ataków Tarnovii. W 50 minucie fatalny błąd naszych obrońców wykorzystał napastnik gości i zrobiło się nerwowo. Pięć minut później na 4-2 podwyższa Imiela dobijając uderzenie Raszpli. W ostatnim fragmencie gry żadnej z drużyn nie udało się już skierować piłki do siatki rywala i mecz kończy się w pełni zasłużonym zwycięstwem Ślęży. Trzeba zaznaczyć, że nie mógł zagrać podstawowy bramkarz naszej drużyny Mateusz Łużny w związku z czym między słupkami stanął nominalny napastnik Kamil Zębala, który spisał się nad wyraz dobrze. Kończymy sezon na 5 miejscu w tabeli.

zawodnik meczu: Łukasz Łużny

Ślęża: Zębala-Imiela, Gołdyn, Ochał, Stuglik, Drańczuk, Jamborski, Łużny Ł., Gerlach, Walulik, Raszpla. rez: Szczepański, Zając, Danek, Pięta.